Těší mě, jmenuji se Jiří.

Rád vám nabídnu veškerý servis a pomoc při realizaci obchodu s nemovitostmi. Mým cílem je, abyste odcházeli 100% spokojení a měli důvod se vrátit, případně mé služby doporučit vašim známým. Přeji si stát se úspěšným makléřem a plnit vám sny o bydlení.

Kdo jsem

Celý život bydlím v Lelekovicích. Odmaturoval jsem jako kuchař na střední škole Charbulova. Po studiu jsem se začal živit jako profesionální fotbalista v FC Zbrojovka Brno.

Než jsem se stal makléřem, hrál jsem fotbal na nižší úrovni a trénoval mládež. Ve volném čase se rád věnuji svému synovi a samozřejmě fotbalu, který pořád hraji. Občas si rád zajdu i na ryby.

Chcete se s Jirkou potkat a probrat, s čím vám může pomoci?

Co o Jiřím říkají klienti

T
Tereza Bušová

Naši zakázku měl na starosti p. Huška a s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Přesto, že se v realitní oblasti nepohybuje dlouho, má velmi profesionální přístup k zákazníkovi. Snažil se maximálně vyjít vstříc našim potřebám a promptně řešil veškeré problémy, které během prodeje našeho domu vznikly. Za nás tuto RK doporučujeme.

Yvon Holečková
Yvon Holečková

Se zajištěním pronájmu svého bytu 1+kk jsem se s důvěrou obrátila na DOMA a Jiří Huška, který odvedl vysoce profesionální práci.
Děkuji za skvělou spolupráci. Byt se pronajal tak rychle, že se nestihlo dostříhat a nebylo už potřeba zveřejnit velice pěknou, z bytu natočenou videoprohlídku.
Na první schůzce mi byla na základě tržní analýzy navržena vyšší tržní cena za pronájem bytu, než jsem si původně představovala. Byt byl skvěle nafocený. A jako bonus jsem ocenila úžasný homestaging, díky kterému byt v inzerci ještě více lákal zájemce. Nájemní smlouva, kterou mi v rámci dohody DOMA poskytla, splňovala moje požadavky a už za necelý měsíc od první schůzky jsem předávala klíče od bytu nové nájemnici.

S
Sedláčkovi

DOMA realitní makléře nám doporučil rodinný kamarád, konkrétně doporučení na makléře Jiřího Hušku. Přístup byl velmi profesionální a proklientský. Makléř byl vždy dobře na schůzce připravený, pozitivně naladěný a bylo vidět, že ho práce baví. Pro prodej nemovitosti vzniklo velmi podařené video a prezentace (hned bychom si tuto nemovitost koupili 😃), dobře byla nastavena i strategie propagace nemovitosti, nečekali jsme, že banner osloví tolik zájemců. Makléře bychom se nebáli doporučit svému okolí.

Jirka píše:

Jak jsme připravili prodej stavebního pozemku v Kratochvilce

Zadání majitele znělo jasně – nastavit prodejní cenu a prodat 7 stavebních pozemků v obci Kratochvilka, necelých 25 minut jízdy od Brna. Prodávat stavební pozemek vyžaduje hodně příprav. Před zahájením prodeje je potřeba získat hodně informací. Dobrý makléř si ale…

Zobrazit celý příběh

Jak jsme našli investiční příležitost v krytu civilní obrany s výnosem 13,72 % ročně

U každé investice jsou důležitá čísla, která vám určují, zda je investice dobrá, nebo špatná, výnosná, nebo nevýnosná. A nejinak tomu je i u investic do nemovitostí. Když se řekne investice do nemovitostí, každý si představí byt, který si investor…

Zobrazit celý příběh

Proč chtít průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)?

Znáte spotřebu svého auta? Víte, kolik potřebujete benzínu nebo nafty na jeho provoz? Zajímá vás tento údaj, když si auto kupujete? Nebo by vám stačilo, kdybych vám předložil tři poslední účtenky z benzínky? Nestačilo, že ano? A stejné je to…

Zobrazit celý příběh