Jak si stojíme

Každá zpětná vazba nás potěší. Děkujeme, že nás známkujete.

Řekli o nás

Spokojenost klientů je naší odměnou. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti.

S
Sedláčkovi

DOMA realitní makléře nám doporučil rodinný kamarád, konkrétně doporučení na makléře Jiřího Hušku. Přístup byl velmi profesionální a proklientský. Makléř byl vždy dobře na schůzce připravený, pozitivně naladěný a bylo vidět, že ho práce baví. Pro prodej nemovitosti vzniklo velmi podařené video a prezentace (hned bychom si tuto nemovitost koupili 😃), dobře byla nastavena i strategie propagace nemovitosti, nečekali jsme, že banner osloví tolik zájemců. Makléře bychom se nebáli doporučit svému okolí.

Yvon Holečková
Yvon Holečková

Se zajištěním pronájmu svého bytu 1+kk jsem se s důvěrou obrátila na DOMA a Jiří Huška, který odvedl vysoce profesionální práci.
Děkuji za skvělou spolupráci. Byt se pronajal tak rychle, že se nestihlo dostříhat a nebylo už potřeba zveřejnit velice pěknou, z bytu natočenou videoprohlídku.
Na první schůzce mi byla na základě tržní analýzy navržena vyšší tržní cena za pronájem bytu, než jsem si původně představovala. Byt byl skvěle nafocený. A jako bonus jsem ocenila úžasný homestaging, díky kterému byt v inzerci ještě více lákal zájemce. Nájemní smlouva, kterou mi v rámci dohody DOMA poskytla, splňovala moje požadavky a už za necelý měsíc od první schůzky jsem předávala klíče od bytu nové nájemnici.

L
Lukáš Merta

S Dominikem Ženatým spolupracuji již více než 7 let. Pomáhá mi s nákupy nemovitosti, následně je pronajímá a pokud je to aktuální, také výhradně prodává. S celým procesem nemám žádné starosti, na jeho profesionální přístup a dobrou orientace v oboru se dá spolehnout. Na první pohled není nejlevnější na trhu, ale příměr, že nejsem dost bohatý, abych kupoval levné věci, zde platí více než kde jinde. Vyzkoušejte, bude se vám to líbit. Já se těším na další spolupráci! LM

Jiřina Adámková
Jiřina Adámková

Velký dík makléři panu Vrbkovi za jeho péči a ochotný a korektní přístup. Jednání z jeho strany bylo vždy spolehlivé a rychlé. RK a její profesionální tým lze jen doporučit!

S
Simona Peloušková

Děkuji Jan Vrbka z DOMA realitní makléři nejen za profesionální jednání, ale zejména za lidskost a laskavost.

Radek Antos
Radek Antos

Služby DOMA realitní makléřů mohu doporučit. Profesionální přístup, který se u málo které realitní kanceláře vidí. Velmi rychle našli nájemce, o celém procesu jsem byl dobře informován, kvalitní smluvní dokumentace. A hlavně bezproblémová domluva na všem. Díky 😀

T
Tereza Bušová

Naši zakázku měl na starosti p. Huška a s jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Přesto, že se v realitní oblasti nepohybuje dlouho, má velmi profesionální přístup k zákazníkovi. Snažil se maximálně vyjít vstříc našim potřebám a promptně řešil veškeré problémy, které během prodeje našeho domu vznikly. Za nás tuto RK doporučujeme.

O
Ondřej Buben

Pan Ženatý skvěle komunikoval – mailem i po telefonu. Termíny dodržovány přesně dle domluvy, pokud nemohl vzít telefon, zavolal zpátky či napsal sms. – za mě tak vše probíhalo ideálně a svižně.

Jaroslav Kvarda
Jaroslav Kvarda

Profesionální práce makléře Jan Vrbka při zajištění pronájmu nemovitosti, rychlé zapracování nemovitosti do nabídky, perfektní osobní přístup, skvělá komunikace. Vřele doporučuji.

T
Tomáš Dokulil

Doporučuji RK DOMA Realitní makléři. Konkrétně Dominika Ženatého za rychlé a kvalitní zpracování tržního odhadu ceny pozemků a Adama Wojnara za zpracování srovnávací tržní analýzy k mému bytu. Komunikace byla bezproblémová. Děkuji.

Leo Táborský
Leo Táborský

Služby Dominika Ženatého mohu rozhodně doporučit. Postaral se o prodej našeho bytu v Žabovřeskách. Vším nás provedl a ještě ochotně konzultoval i náš nákup nového domu. Profesionální služby, vše zařízené a vždy byl k dispozici, když jsme s ním potřebovali mluvit. Je radost s ním spolupracovat.

O
Ondřej Tuza

Děkuji za zpracování tržní analýzy pro mou nemovitost. 🙂

L
Lukáš Krhánek

Tuto realitní kancelář rád doporučím. Profesionální přístup, přesně tak to má vypadat.

Líbí se vám, jak to děláme?

Chcete s námi spolupracovat?