Stavební pozemky v těsné blízkosti Brna

prodej

O nemovitosti

Rozloha 1 678 m2, pouhé 2 kilometry od Brna, v klidné části obce u lesa. Pokud hledáte ideální pozemek pro váš nový dům, doporučujeme více prozkoumat ten, na který se právě díváte.

Stavební pozemek se nachází v obci Česká a skládá se ze tří parcel. Na tuto lokalitu je zpracovaná studie, podle které lze pozemek rozdělit na dvě parcely a postavit tu dva rodinné domy o dvou nadzemních podlažích. Pozemek lze zastavět ze 40 %. Voda, plyn a elektřina jsou v dosahu 30 metrů, kanalizace pak ve vzdálenosti 80 metrů.

Obec Česká je vyhledávaným místem pro bydlení, zejména díky klidu venkova a zároveň těsné blízkosti velkoměsta. I tady však najdete vše, co k pohodlnému životu potřebujete – obchody, restaurace, mateřskou školu, služby, veterinu, tenisové kurty, autoservis, čerpací stanici a zastávku vlaku i autobusu. Za pár minut autem se dostanete do hypermarketu Globus a Bauhaus. Nedaleko leží také golfové hřiště Kaskáda. Pokud zatoužíte po procházce v přírodě, doporučujeme rozhlednu Babí lom či okolní lesy.

Zaujala vás taková možnost bydlení? Rádi vám ji představíme osobně. Zavolejte našemu makléři o prohlídku a více informací.

Dispozice
pozemek
Rozloha
1678 m2
Česká

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

14 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

14 990 000 Kč