Stavební pozemky v těsné blízkosti Brna

O nemovitosti

Rozloha 1 678 m2, pouhé 2 kilometry od Brna, v klidné části obce u lesa. Pokud hledáte ideální pozemek pro váš nový dům, doporučujeme více prozkoumat ten, na který se právě díváte.

Stavební pozemek se nachází v obci Česká a skládá se ze tří parcel. Na tuto lokalitu je zpracovaná studie, podle které lze pozemek rozdělit na dvě parcely a postavit tu dva rodinné domy o dvou nadzemních podlažích. Pozemek lze zastavět ze 40 %. Voda, plyn a elektřina jsou v dosahu 30 metrů, kanalizace pak ve vzdálenosti 80 metrů.

Obec Česká je vyhledávaným místem pro bydlení, zejména díky klidu venkova a zároveň těsné blízkosti velkoměsta. I tady však najdete vše, co k pohodlnému životu potřebujete – obchody, restaurace, mateřskou školu, služby, veterinu, tenisové kurty, autoservis, čerpací stanici a zastávku vlaku i autobusu. Za pár minut autem se dostanete do hypermarketu Globus a Bauhaus. Nedaleko leží také golfové hřiště Kaskáda. Pokud zatoužíte po procházce v přírodě, doporučujeme rozhlednu Babí lom či okolní lesy.

Zaujala vás taková možnost bydlení? Rádi vám ji představíme osobně. Zavolejte našemu makléři o prohlídku a více informací.

Dispozice
pozemek
Rozloha
1678 m2
Česká