Chata na vlastním pozemku u Vizovic

prodej

O nemovitosti

Toužíte-li po vlastním kousku přírody, kde můžete trávit nerušené víkendy, máme pro vás řešení. Na prodej je tato chatička, která se nachází v oblíbené oblasti Želechov u Vizovic.

Montovaná chata pochází z roku 1965, má zastavěnou plochu 33 m² a leží na vlastním pozemku o velikosti 365 m². Chata má zádveří, kuchyňku a dva pokoje. Je v ní zavedena elektřina, voda je k dispozici ve studánce vzdálené přibližně 60 metrů (někteří chataři v okolí využívají vrty), toaleta je řešena suchým nebo chemickým záchodem.

Chata má také půdní prostor na uskladnění předmětů a je zčásti podsklepená. Střecha je plechová a renovace proběhla před 15 lety, kdy získala nové okapy a svody. V chatě je také zděný komín a vytápí se pomocí kamen.

K chatě se dostanete po zpevněné lesní cestě. Auto snadno zaparkujete přímo u chaty.

Jistě vás zaujme také lokalita. Vizovice leží jen 3 kilometry daleko, zajímavé je však i okolí, které láká na zříceninu Jánův hrad, naučné stezky, rozhlednu Doubrava, rekreační centrum Revika, přírodní park Vizovické vrchy, Turistické prameny, turistické odpočívadlo Spletený vrch a mnoho dalšího.

Chcete-li utéct z ruchu velkoměsta a najít klid v přírodě, je toto místo pro vás jako stvořené. Zavolejte našemu makléři o prohlídku a více informací.

Dispozice
2+1
Rozloha
21 m2 + 12m2 terasa
Želechov ev. č. 18, Vizovice, okres Zlín

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

1 490 000 Kč včetně provize

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

1 490 000 Kč včetně provize