Zrekonstruovaný byt 3+1 ve Štýřicích

pronajato

O nemovitosti

Jen pár kroků na zastávku MHD. V supermarketu za 3 minuty. A v centru města do čtvrt hodiny. Pokud hledáte dostatečně prostorný byt v dosahu se vším, co k pohodlnému životu potřebujete, právě jste ho našli.

Byt, který je právě k pronájmu, má dispozici 3+1 a velikost 66 m². Nachází se ve 3. patře panelového domu na ulici Hluboká v městské části Brno – Štýřice.

Díky rekonstrukci interiéru na vás čeká vše nové, čisté a voňavé. Pakliže si chcete bydlení zařídit podle vlastních představ, tento byt vám to umožní – pronajímá se jako nevybavený. K dispozici je pouze kuchyňská linka. Součástí bytu je i lodžie a sklep.

Máte-li malé děti, jistě vás potěší, že budete v blízkosti hřiště, jump parku a mateřských škol. Fanoušky sportu zase zaujme celá řada příležitostí ke sportování, které jsou dostupné v nejbližším okolí (lezecká stěna, venkovní sportoviště, parkourová hala, fitness a další). V dochůzí vzdálenosti najdete i mnoho obchodů, restaurace, kadeřnictví, lékárnu, kavárnu, cukrárnu, fyzioterapii a jinou občanskou vybavenost. Výborná je i dostupnost dálnice D1, kam se dostanete už za 4 minuty.

Pokud vás toto bydlení zaujalo, ozvěte se našemu makléři. Rád vás vezme na prohlídku a sdělí podrobnosti.

Dispozice
3+1
Rozloha
66 m2
Hluboká 82/3