Zasíťovaný pozemek pro stavbu rodinného domu v Boleradicích

O nemovitosti

Stavebních pozemků v klidné lokalitě a zároveň s dobrou dostupností do Brna je jako šafránu. Pokud sníte o vlastním domečku na takovém místě, máme pro vás jedinečnou nabídku. V obci Boleradice nedaleko Hustopečí nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 793 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Pozemek, který vznikl rozdělením větší stavební plochy na dvě menší, je u silnice široký 16 metrů a dále se rozšiřuje, a dlouhý je 37 metrů. K pozemku jsou přivedeny potřebné sítě (elektřina, plyn, kanalizace, telekomunikace, vodovod).

Obec Boleradice nabízí vše potřebné k pohodlnému rodinnému životu. Najdete tu mateřskou školku, školu, obchod, divadlo i krásnou přírodu. Nedaleko pozemku je rybník, vinice a spousta lesních cest na procházky. V případě, že zatoužíte po ruchu města, stačí sednout na autobus. Ten vás každou hodinu zaveze do Hustopečí i Sokolnic. Cesta autem do Brna pak nezabere ani 40 minut.

Pokud chcete v této lokalitě stavět, neváhejte a co nejdříve se nám ozvěte. V okruhu 10 km žádné další podobné stavební pozemky nejsou, proto předpokládáme zvýšený zájem.

48.9717624N, 16.8058796E