Vícegenerační rodinný dům v Lelekovicích

prodej

O nemovitosti

Velký prostor se 2 bytovými jednotkami. Prostorná půda, která skýtá možnost přestavby na další byt. K tomu dvůr, který můžete využít pro parkování. Navíc jen pár minut od Brna.

Pokud hledáte dům, který můžete obývat s celou svou rodinou, anebo část z něj pronajímat či ho využívat pro své podnikání, právě jste ho našli. Leží v příjemné obci Lelekovice, jen 4 km od Brna.

Dům je patrový, má rozlohu 230 m2 a je v dobrém stavu. V přízemí najdete byt 3+1, v patře pak 4+1.

V celém domě jsou kompletně vyměněna topná tělesa a dřevěná okna. K topení se využívá plynový kotel. Dům je částečně podsklepený. Na dvoře stojí další stavby, které můžete využívat například jako dílnu nebo sklad. Případně je lze zbourat, a zvětšit tak zahradu.

Lelekovice jsou klidná vesnice a vyhledávané místo pro život. Najdete tu mateřskou a základní školu, obchody, restauraci, dětského a praktického lékaře, dětské hřiště a v okolí spoustu krásné přírody. Do Brna se pak snadno dostanete autobusem i vlakem.

Zaujala vás tato výjimečná nemovitost? Tak se ozvěte našemu makléři, rád vás provede a předá více informací.

Dispozice
7 pokojů
Rozloha
230 m2, 512 m2 pozemek

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

cena u makléře

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

cena u makléře