Vícegenerační rodinný dům v Lelekovicích

prodej

O nemovitosti

Velký prostor se 2 bytovými jednotkami. Prostorná půda, která skýtá možnost přestavby na další byt. K tomu dvůr, který můžete využít pro parkování. Navíc jen pár minut od Brna.

Pokud hledáte dům, který můžete obývat s celou svou rodinou, anebo část z něj pronajímat či ho využívat pro své podnikání, právě jste ho našli. Leží v příjemné obci Lelekovice, jen 4 km od Brna.

Dům je patrový, má rozlohu 230 m2 a je v dobrém stavu. V přízemí najdete byt 3+1, v patře pak 4+1.

V celém domě jsou kompletně vyměněna topná tělesa a dřevěná okna. K topení se využívá plynový kotel. Dům je částečně podsklepený. Na dvoře stojí další stavby, které můžete využívat například jako dílnu nebo sklad. Případně je lze zbourat, a zvětšit tak zahradu.

Lelekovice jsou klidná vesnice a vyhledávané místo pro život. Najdete tu mateřskou a základní školu, obchody, restauraci, dětského a praktického lékaře, dětské hřiště a v okolí spoustu krásné přírody. Do Brna se pak snadno dostanete autobusem i vlakem.

Zaujala vás tato výjimečná nemovitost? Tak se ozvěte našemu makléři, rád vás provede a předá více informací.

Dispozice
7 pokojů
Rozloha
230 m2, 512 m2 pozemek

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

14 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

14 900 000 Kč