Velký stavební pozemek v Hostěnicích

prodej

O nemovitosti

Pro rodinný dům i s parkováním. Pro klidné bydlení vaší rodiny. S výhodami venkova i dobrou dostupností do Brna. Právě tady můžete najít svůj vysněný domov.

Parcela, která je právě k prodeji, nabízí velkorysých 761 m² prostoru a praktický obdélníkový půdorys, přičemž uliční šíře je 35 metrů. Nachází se v klidné části obce Hostěnice nedaleko Brna.

Dle regulativů si můžete na pozemku vybudovat samostatně stojící rodinný dům o maximálně dvou nadzemních podlažích s využitím podkroví a se sedlovou střechou. U pozemku je zavedena elektřina, plynovod, vodovod a také kanalizace.

V obci Hostěnice najdete obchod, restauraci, mateřskou školu a sportovní areál s dětským hřištěm, který leží jen kousek od pozemku. Ostatní potřebné lze zajistit v Pozořicích, Mokré–Horákov či v Brně, do jehož centra se dostanete už za 26 minut.

Chcete se dozvědět více informací a přijet se na pozemek podívat osobně? Tak neváhejte a zavolejte našemu makléři. Rád se vám bude věnovat.

Dispozice
pozemek
Rozloha
761 m2

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

5 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

5 900 000 Kč