Velký a udržovaný rodinný dům v Chrastavci

rezervováno

O nemovitosti

Ideální k trvalému bydlení, ale i jako chalupa na celoroční pobyt. K rekonstrukci, ale i k okamžitému nastěhování. Velmi pěkné, zalesněné okolí. Skvělá dostupnost do Brna a Svitav. To jsou hlavní přednosti domu, který hledá nové majitele a který vám nyní rádi představíme.

Rodinný dům, na který se právě díváte, má dispozici 6+1, tři nadzemní podlaží a zastavěnou plochu 117 m². Stojí samostatně, kolem něj se rozprostírá zahrada o ploše 542 m² s několika vzrostlými a dobře plodícími jabloněmi. Dům pochází z roku 1959, je ale udržovaný a dá se v něm prakticky okamžitě bydlet. Má dvě koupelny, dvě kuchyně, komoru a balkon. Jistě také oceníte bohaté zázemí domu, jako je dílna, sklep pod celým domem nebo „klubovna“.

V domě je zaveden obecní vodovod, plyn, elektřina a kanalizace (splašková do jímky). Je tu rozvedeno ústřední topení, ale topit můžete i plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Teplou vodu ohřívá elektrický bojler. V kuchyních je rovněž kotel na tuhá paliva, v přízemním pokoji pak elektrická akumulační kamna.

Dům leží v okrese Svitavy, v obci Chrastavec, odkud se za 50 minut dostanete autem do Brna a za 20 minut do Svitav. Hodinu vlakem je to pak do sousední Moravské Chrastové. V obci najdete obchod s potravinami a restauraci.

Pokud máte zájem o prohlídku domu, zavolejte našemu makléři, rád se o vás postará a se vším vás osobně seznámí.

Dispozice
6+1
Rozloha
117 m2, 542 m2 pozemku, balkon, sklep
Chrastavec 80