Úžasný mezonet na Staré Poště

pronajato

O nemovitosti

Mezonet, obrovský prostor, velká terasa, výhled do zeleně, nedaleko koňského ranče. Ideální pro rodinu s dětmi. Zní vám to jako skvělé místo pro vaše bydlení? Pak vás tu velmi rádi přivítáme.

Představujeme vám úžasný byt 3+kk s velikostí 101 m², který je právě k pronájmu. Leží v obci Kovalovice, jen 20 minut jízdy od Brna a Vyškova a 7 minut od Rousínova, kde najdete lékárny, zdravotnické středisko, mateřskou a základní školu, autobusové nádraží, obchody, restauraci a další potřebné služby.

Samotný byt nabízí kuchyňskou linkou s varnou deskou a elektrickou troubou, obývací pokoj s krbem, sedačkou a komodou, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. Prostor ozvláštňují přiznané dřevěné trámy, které mu dodávají jedinečnou atmosféru.

Do patra se dostanete po dřevěných schodech, které vás zavedou do otevřeného prostoru, který můžete využívat jako pracovnu, a dále do ložnice, která je nevybavená.

Jistě oceníte také terasu velkou 5 m², kde můžete trávit nerušené chvilky pohody a dívat se do zeleně. Objekt navíc sídlí s koňským rančem, kde nabízejí možnost výuky jízdy na koni. Z toho budou vaše děti určitě nadšené!

Byt se nachází v komplexu s podzemní garáží, kde si můžete pronajmout parkovací stání. Parkovat se dá ale i volně kousek od domu.

Toto bydlení je ideální pro každého, kdo nechce bydlet ve větším městě, ale ocení klid a zároveň komfort veškerého zázemí na dosah ruky. Pokud si chcete byt prohlédnout, ozvěte se našemu makléři. Rád vás provede a sdělí podrobnosti.

Dispozice
3+kk
Rozloha
101 m2 + terasa
Kovalovice 109