Unikátní byt 2+kk s terasou přímo vedle lesa

prodej

O nemovitosti

Tento byt je opravdu něco výjimečného! Něco, co v Brně nemá obdoby. Nejen že se jedná o čerstvou novostavbu, která s žádným jiným bytem přímo nesousedí, ale má také obrovskou terasu, zahradu a les doslova před očima. Navíc leží v okrajové části města, kde je naprostý klid. A má parkovací místo v ceně.

Seznamte se s bytem o dispozici 2+kk na ulici Sychrov v Brně – Ivanovicích. Byt se nachází v 2. NP a má vlastní vstup. Terasa atypického tvaru je otočená přímo do lesa. A stromy a zeleň jsou také všude, kam se podíváte. Hned vedle vchodových dveří totiž začíná přírodní rezervace Baba. K dispozici je kromě obytných prostor také půda, která slouží pro skladování.

Novostavba je postavena z kvalitních materiálů. I díky vlastnímu plynovému kotli jsou náklady na bydlení velice nízké. Výhodou je také pouze 6 bytových jednotek v domě. Tento byt navíc stojí zcela samostatně v rámci vnitrobloku, takže vás skutečně nikdo a nic rušit nebude.

Byt bude dokončen dle požadavků kupujícího – můžete tak bydlet v bytě, který bude vypadat přesně tak, jak vy budete chtít.

Výhodou Ivanovic je kromě přírody také blízkost obchodního centra Globus. V přilehlých ulicích najdete restaurace, obchod s potravinami nebo poštu. Do centra města vás pak odveze autobus i s nočním rozjezdem. Zastávka MHD leží jen pár minut od domu.

Pokud vás toto bydlení zaujalo, určitě se co nejdříve ozvěte. Takový byt je naprostý unikát.

Dispozice
2+kk
Rozloha
47 m2 se zahradou
Sychrov 40/38

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}