Startovací či investiční byt 1+kk v Líšni

prodáno

O nemovitosti

Když chcete poprvé bydlet ve svém. Anebo když hledáte skvělou investiční nemovitost – takovou, kterou můžete okamžitě pronajímat. K oběma příležitostem je ideální byt, který je právě na prodej.

Byt o dispozici 1+kk a velikosti 20 m2 najdete ve 4. podlaží panelového domu s výtahem, na ulici Jedovnická v brněnské městské části Líšeň. Byt je ve velmi dobrém stavu, má lodžii a je částečně zařízený. K dispozici je kuchyňská linka s dvouplotýnkovou varnou deskou a ledničkou a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Poloha bytu je také optimální. V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – supermarket Billa, polikliniku, restaurace, čerpací stanici, služby a další. Jen 5 minut chůzí se dostanete na zastávku MHD s dobrou dostupností do centra města. Milovníky přírody zase potěší velmi blízká Bílá Hora a Stránská skála. Své auto zaparkujete pohodlně u domu. Můžete si ale také pronajmout parkovací stání.

Pokud spíš hledáte byt k investici, tuto nemovitost můžeme rozhodně doporučit. V okolí je spousta pracovních míst, které mohou být bohatým zdrojem nájemníků. Jedná se také o velmi dobré uložení peněz. Byty v tomto domě si stabilně drží svou hodnotu a vykazují průměrný růst ceny 10 % ročně.

Nechcete-li se o nic starat, zajistíme vám kompletní servis k nájmu (jen za 1 000 Kč měsíčně). Vaše investice tak bude skutečně pasivním příjmem, jaký si představujete.

Pakliže máte zájem o více informací a prohlídku bytu, ozvěte se nám. Naše makléřka se vám bude ráda věnovat.

Dispozice
1+kk
Rozloha
20 m2
Jedovnická 2347/6