Rodinný dům s dvorkem v Kohoutovicích

prodej

O nemovitosti

Hledáte klidné bydlení pro vaši rodinu. Rádi byste se vešli do rozumného rozpočtu a přitom bydleli v Brně. A k tomu měli dokonce i malou zahrádku. To vše vám splní rodinný dům, který vám rádi představíme.

Domek má 4 pokoje, velikost 120 m2, je patrový a ve velmi dobrém stavu. Patří k němu terasa velká 8 m2 a pozemek o rozloze 127 m2. Za domem najdete také dvorek a dílnu, které si můžete přetvořit k obrazu svému. K dispozici je dokonce vlastní studna, která dům zásobuje užitkovou vodou.

Dům leží v jedné z nejpříjemnějších částí Brna – v Kohoutovicích. Pár kroků od domu najdete všechno, co potřebujete. Obchody a služby, lesopark Obora Holedná, aquapark, několik sportovišť, centrum volného času Legato, základní umělecká škola i dvě základní školy – zkrátka vše, co vám pomůže ke komfortnímu bydlení.

Navíc do centra města se MHD dostanete už za 15 minut, autem na dálnici D1 pak za 7 minut. A brněnskou přehradu máte doslova za kopcem.

Přijďte se přesvědčit, že tento domek je pro vás ten pravý. Zavolejte našemu makléři a domluvte si prohlídku.

Dispozice
RD 4+1
Rozloha
120 m2, 127 m2 pozemek
Myslivečkova 219/4

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

8 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

8 990 000 Kč