Rodinný dům s velkou terasou v Kohoutovicích

prodáno

O nemovitosti

Pro vaši rodinu hledáte klidné bydlení, ideálně dům. Rádi byste bydleli v Brně a přitom se vešli do rozumného rozpočtu. K tomu byste si chtěli užít zastřešenou terasu. A hodil by se i menší dvorek, dílna, sklep a studna s dostatkem vody.

Trefili jsme se do vaší představy? Tak se přijďte podívat na domek, který tohle všechno splňuje a je právě k prodeji.

Rodinný dům má dispozici 4+1, velikost 120 m², je patrový a ve velmi dobrém stavu. Patří k němu terasa o velikosti 20 m² a pozemek o rozloze 127 m². Za domem najdete dvorek a dvě dílny se zavedenou elektřinou (po 6,5 m²). Pokud je nevyužijete a uvítáte místo nich spíš malou zahrádku, můžete si toto místo libovolně přetvořit k obrazu svému. K dispozici je také vlastní studna, která dům zásobuje užitkovou vodou.

Dům leží v jedné z nejpříjemnějších částí Brna – v Kohoutovicích na ulici Myslivečkova. Pár kroků od domu najdete všechno, co potřebujete. Obchody a služby, dvě základní školy, základní uměleckou školu, lesopark Obora Holedná, aquapark, několik sportovišť či centrum volného času Legato. Doslova za kopcem pak máte brněnskou přehradu.

A pokud potřebujete cestovat, do centra města se dostanete MHD už za 15 minut, autem na dálnici D1 pak za 7 minut. Po návratu můžete zaparkovat přímo před domem nebo na jednom ze tří parkovišť vzdálených jen 150 metrů.

Tohle všechno vám zkrátka zajistí ještě komfortnější bydlení.

Tak se přijďte přesvědčit, že je tento domek ten pravý. Věříme, že si ho zamilujete na první pohled. Zavolejte našemu makléři a domluvte si prohlídku.

Dispozice
RD 4+1
Rozloha
120 m2, 127 m2 pozemek
Myslivečkova 219/4