Rodinný dům k rekonstrukci ve Zbýšově

O nemovitosti

S velkou zahradou, kde můžete trávit všechen volný čas i pěstovat vlastní zeleninu a ovoce. K úpravě podle vašich představ. Jen 20 minut autem do Brna. To je rodinný dům, který vám nyní rádi představíme.

Rodinný dům je velký 155 m2 a má dispozici 5+1. Nachází se v obci Zbýšov, která leží jen 5 km od Slavkova u Brna. K domu náleží pozemek velký 821 m2. Součástí je garáž a předzahrádka. Soukromí a klid vám zajistí ideální poloha domu – jedná se totiž o dům na okraji obce.

Dům je momentálně ve stavu určeném k rekonstrukci či modernizaci. Díky tomu si můžete splnit všechna svá přání, jak by mělo vaše vysněné bydlení vypadat.

Pokud uvažujete o možnosti menší závislosti na dodávkách energií, je pro vás tato nemovitost velice vhodná. Dům je totiž orientovaný na jihovýchod a disponuje velkou plochou pro solární panely. Zahrada je navíc dostatečně prostorná pro tepelné čerpadlo.

Líbit se vám bude i ve Zbýšově. Nabízí totiž vše, co k pohodlnému životu potřebujete. Najdete tu obchod s potravinami, restauraci, mateřskou školku, dětské hřiště, sportoviště i vlakovou a autobusovou zastávku (do Brna je to MHD jen 25 minut).

Pokud vás dům zaujal, určitě se nám ozvěte. Rádi vás provedeme a řekneme více.

Dispozice
5+1
Rozloha
155 m2, 821 m2 pozemek, garáž
Zbýšov 169