Rodinný dům v Doubravníku

prodej

O nemovitosti

Toužíte po domku, který je za dobrou cenu, má dostatečně velkou zahradu a leží v hezké lokalitě v obci Doubravník?

Dům před 10 lety prošel rekonstrukcí elektřiny a kanalizace, vnitřního i venkovního zdiva. Dům má velikost 85 m2. Pokud byste chtěli plochu zvětšit, má také prostornou půdu, kterou snadno přestavíte k bydlení (vejdou se sem 2 až 3 další pokoje).

Na pozemku nad domem se nachází členitá kaskádová zahrada se vzrostlými keři. Navíc sousedí přímo s lesem, takže je o klid a soukromí postaráno. Na pozemku najdete vlastní studnu s užitkovou vodou, udírnu a také chatku o velikosti 22 m2, která může posloužit vašim dětem jako útočiště k hrám a zábavě. K dispozici je také garáž, kam pohodlně zaparkujete své auto nebo ji využijete jako sklad.

V Doubravníku pak najdete všechno, co potřebujete. Je tu zdravotní středisko, pošta, knihovna, mateřská a základní škola, obchody i restaurace. Jen 7 minut to máte na zastávku vlaku a autobusu, kterým se dostanete třeba i do Brna. Pokud máte rádi výlety, můžete se vydat prozkoumat sousední les nebo hrad Pernštejn, který leží jen 6 km daleko. A pokud jste sportovně založení, k dispozici je cyklostezka, v zimě si pak můžete zalyžovat ve ski areálu Nutrie (7,5 km).

Toto bydlení je ideální pro mladou rodinu s dětmi. Chcete si dům i okolí prohlédnout? Rádi vám ho představíme. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku.

Dispozice
2+1
Rozloha
RD 85 m2, pozemek 630 m2
Doubravník 164

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

5 000 000 Kč + provize

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

5 000 000 Kč + provize