Rodinný dům k rekonstrukci u Kyjova

O nemovitosti

Prostorný dům s velkou zahradou plnou ovocných stromů. K rekonstrukci, abyste si ho mohli dotvořit podle vlastních představ. Navíc s platným stavebním povolením a projektem v ceně.

Zaujala vás představa bydlení v příjemné oblasti Kyjovska, s lesem doslova za humny? Pak vám rádi osobně ukážeme tento rodinný dům, který je právě na prodej. Je přízemní, má dispozici 3+1 a patří k němu pozemek o velikosti 1 528 m2. Raději byste dům větší? Pak pro vás máme výbornou zprávu – při rekonstrukci jej můžete zvětšit téměř neomezeně.

Dnes je součástí domu také velká půda, garáž, zahrada s dvorem a prosklená veranda orientovaná do dvora, kde můžete dle libosti relaxovat.

Dům stojí v obci Želetice, jen 12 km od Kyjova. V obci najdete kromě základních služeb, jako je obchod nebo restaurace, i mateřskou školu. Sportovce potěší jen pár metrů vzdálená cyklostezka. Nedaleko jsou pak dvě přírodní památky (Na Adamcích a Sovice) a krásná obora. A díky tomu, že se nacházíme ve vinařské oblasti, uvidíte všude kolem také spoustu vinic a vinařství.

Budete dům financovat hypotékou? Pak si ji můžete usnadnit a převzít stávající hypotéku s úrokovou sazbou 2,7 % včetně nevyčerpané části na rekonstrukci ve výši 1,3 milionu korun.

Chcete-li si dům prohlédnout a zjistit více informací, stačí zavolat. Náš makléř se vám bude rád věnovat.

Dispozice
3 pokoje
Rozloha
79 m2, 1528 m2 pozemku