Prosvětlený byt 2+kk s terasou v Žabovřeskách

pronájem

O nemovitosti

Terasa s dechberoucím výhledem. Světlý prostor s praktickou šatnou. Kompletně vybavený. Výborná poloha nedaleko centra. A navíc kryté parkovací stání.

Představujeme vám byt s dispozicí 2+kk o velikosti 50 m², který je právě k pronájmu. Nachází se ve 3. NP cihlového domu bez výtahu na ulici Královopolská v Brně–Žabovřeskách. Je kompletně vybavený, takže se můžete bez dalších starostí ihned nastěhovat.

Byt je zařízen nábytkem na míru, který je koncipovaný tak, aby poskytoval dostatek prostoru, pohodlí i skladovacího místa. Díky šatně a vestavěným skříním v chodbě uložíte vše, co potřebujete. K bytu navíc patří dobře zabezpečený sklep, kam můžete v klidu uschovat třeba jízdní kola.

Co je velkou předností bytu, je panoramatický výhled na celé Žabovřesky a Wilsonův les. Užívat si jej můžete z kteréhokoliv okna bytu, stejně jako z terasy velké 5 m², kde najdete posezení. Terasa i celý byt jsou orientované na východ, takže je tu po celý den velmi příjemně.

Hodit se vám bude také kryté parkovací stání v garážích v suterénu, kde pohodlně zaparkujete své auto.

Bytový dům byl postaven v roce 2015 a je ve velmi dobrém stavu. Má pouze 9 bytových jednotek a na patře sousedí s jediným bytem, což zaručuje dostatek soukromí a klid.

Díky dobré dostupnosti do centra i na dálnici D1 budete všude za chvíli. Ve vzdálenosti pouhých 3 minut chůze pak najdete vše od supermarketu, lékárny, polikliniky, restaurací, obchodů či několika zastávek MHD.

Byt je vhodný pro jednotlivce či pár. Máte-li zájem si byt prohlédnout nebo vás zajímá více informací, ozvěte se našemu makléři.

Dispozice
2+kk s terasou
Rozloha
50 m2
Královopolská 3230/41a

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

19 300 Kč + 4 850 Kč energie
19 300 Kč + 4 850 Kč energie