Prostorný půdní byt 1+kk v Židenicích

prodej

O nemovitosti

V cihlovém domě na ulici Kamenačky v městské části Brno–Židenice se nachází půdní byt s působivou atmosférou. Dispozice 1+kk nabízí velkorysý prostor 70 m², a slibuje tak velmi pohodlné bydlení.

Byt umístěný ve 3. podlaží disponuje velkým obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem. Tento prostor je možné pro větší komfort rozdělit na dvě samostatné místnosti. Útulný pocit navodí krb, který je v pokoji umístěný. Místnost vytopíte také plynovým kotlem.

Výhodou je i balkon velký 3,6 m², na který vstoupíte z obývacího pokoje a kam se pohodlně vejde stolek s posezením. Balkon je situován do vnitrobloku, takže si tu můžete v klidu vychutnat šálek kávy. Milovníci výhledů zase ocení podmanivý večerní pohled na celé Brno. V bytě se nachází také koupelna s vanou a toaletou.

Výhody přináší i samotná lokalita. Jen 5 minut od domu leží zastávka MHD, odkud se do centra města dostanete už za 12 minut. V okolí pak najdete supermarket, restaurace, poštu, polikliniku, lékárnu, základní školu, mateřskou školku, kadeřnictví, kosmetiku, různé obchody, fotbalové hřiště, koupaliště a další služby i možnosti využití volného času.

Také do přírody to máte kousek – nejblíže leží lesopark Bílá hora s krásnou vyhlídkou. A lokalitu oceníte, i pokud jezdíte autem. Nedaleko je čerpací stanice a nájezd na dálnici.

Jestliže vás byt zaujal, zavolejte naší makléřce o prohlídku. Ráda se vám bude věnovat.

Dispozice
1+kk
Rozloha
70 m2 + 4 m2 balkon
Kamenačky 2374/35

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

4 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

4 900 000 Kč