Prostorný podkrovní byt 4+kk v centru Brna

prodej

O nemovitosti

Šálek kávy na 17 metrů velké terase. Jen pár kroků do obchůdků, kaváren či pekárny, na Špilberk i do Denisových sadů. Vše při ruce a přitom v naprostém klidu. Pokud milujete pohodový život a přejete si bydlet v centru Brna, máme pro vás zcela výjimečný byt. Najdete ho na ulici Bezručova na Starém Brně. Garantujeme vám, že se do něj na první pohled zamilujete.

Dispozice 4+kk i obývací pokoj o velikosti zhruba 38 m2 poskytuje dostatečný prostor pro celou rodinu nebo posezení s přáteli. Byt má úžasnou atmosféru díky podkrovnímu pojetí (jedná se o půdní vestavbu), s přiznanými trámy, střešními okny a velkými francouzskými okny na terasu. V bytě je také kuchyňský kout, prostorná šatna, velká koupelna přístupná přímo z ložnice a pokojíček v mezonetovém patře nad ložnicí, který je ideální jako herna, pracovna nebo komora.

Byt je umístěn v secesním domě, který prošel kompletní rekonstrukcí. Za domem je vnitroblok se společnou zahradou, kterou můžete libovolně užívat.

Pokud vás byt zaujal, určitě se ozvěte. Rádi vám sdělíme více a byt vám osobně představíme.

Dispozice
4+kk
Rozloha
110 m2, 17 m2 terasa, 11 m2 půdní prostor
Bezručova 72/9

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

10 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

10 900 000 Kč