Prostorný dům s velkou zahradou v České

prodej

O nemovitosti

Na úpatí přírodního parku Baba, s výhledem do údolí a na přírodní rezervaci Babí lom, pozemek o velikosti 1 012 m². Pokud hledáte kousek zeleného ráje, kombinaci klidu a pohodlí, to vše ve vlastním domě se snadnou dostupností do Brna, věříme, že jste ho právě našli.

Rádi vás seznámíme s tímto patrovým domem, který se nachází na krásném místě a který je právě k prodeji. Jistě vás potěší už jeho velikost – velkorysých 159 m² plochy domu a dispozice 4+kk. Dům je skutečně prostorný a velmi dobře poslouží celé vaší rodině.

Hlavní obytné patro je koncipováno jako moderní otevřený prostor, kde atmosféru umocňují stropní trámy, jež vedou až na terasu (32 m²), a slévají tak hranici mezi „uvnitř a venku“, čímž umocňují pocit bydlení v přírodě.

Obrovskou výhodou v horkých letních měsících je částečné zapuštění suterénu domu do terénu svahu.

Díky tomu se v ložnicích, které se tu nacházejí, udržuje i v největších vedrech příjemná teplota na spaní.

K domu náleží velká zahrada s travnatou plochou, ovocnými stromy a záhony, které potěší milovníky zahradničení a pěstování vlastní zeleniny. V domě je také prostorný sklep a nabízí celoroční teplotu mezi 10 až 15 °C, díky čemuž slouží jako skvělé místo pro uskladnění potravin či vína.

Další velkou výhodou je téměř dokonalá soběstačnost domu. K dispozici je vlastní vydatná studna, vlastní čistička odpadních vod, topení a teplou vodu pak zajišťuje kombinace krbových/kachlových kamen s výměníkovou vložkou a elektrického ohřevu se zásobníkem.

Dům byl postaven před 12 lety a navržen jeho majitelem – interiérovým designerem v jedné osobě. Tomu odpovídá podoba a důmyslné rozvržení celého prostoru a také materiály, které byly ke stavbě použity. Přízemí je zděné, patro obložené severským modřínem a i ostatní materiály jsou kvalitní, mají vynikající vlastnosti a jsou maximálně bezúdržbové.

Samozřejmým benefitem je nakonec lokalita. Bezpochyby si budete užívat přítomnost překrásných bukových lesů, které vás obklopují, a maximální klid, který tu panuje. Přitom jste hned u Brna – dům spadá pod obec Česká. I proto se sem snadno dostanete nejen autem, ale také vlakem a MHD včetně nočních rozjezdů. Také okolí má co nabídnout – sportovce potěší blízkost vyhledávaných cyklistických tras, nedaleko je také dětské hřiště či populární restaurace U Baumannů.

Chcete-li se na dům přijet podívat nebo zjistit více informací, zavolejte našemu makléři. Rád se vám bude věnovat.

Dispozice
4+kk
Rozloha
159 m2 + 32 m2 terasa
Česká ev. č. 23

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

16 490 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

16 490 000 Kč