Prostorný byt 2+kk na ulici Staňkova

prodej

O nemovitosti

Prosluněný velký prostor, kousek od centra města, jen pár kroků do parku. Klid, přitom vše na dosah ruky. Zní to jako bydlení, které hledáte? Pak pro vás máme ideální příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít.

Rádi vás osobně seznámíme s bytem o dispozici 2+kk a velikosti 78 m², který je právě k prodeji. Najdete ho v cihlovém domě na ulici Staňkova.

Byt prošel před 15 lety důslednou rekonstrukcí. Nabízí dostatečně velký prostor nejen pro vaše pohodlné bydlení, ale také pro příležitost, když chcete pozvat pár přátel na návštěvu. Obývací pokoj je zajímavým způsobem propojen s kuchyní, velká je také ložnice, koupelna i šatna.

Dům, v němž se byt nachází, pochází ze 30. let. Ačkoliv prošel rekonstrukcí, stále si zachoval nezaměnitelný nádech první republiky i stavební benefity tohoto období (dostatek prostoru, světlost, poctivé zdi a izolace, takže je v domě příjemně i v létě).

Jedním z největších benefitů je pak samozřejmě lokalita. Ulice Staňkova leží v těsné blízkosti centra města, přitom patří k místům, kde stále panuje klid. Lužánecký park máte jen pár minut od domu, stejně tak veškeré obchody a služby, které potřebujete.

Zaujal vás tento byt? Tak zavolejte našemu makléři, rád vás provede a sdělí podrobnosti.

Dispozice
2+kk
Rozloha
78 m2
Staňkova 368/12b

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

8 490 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

8 490 000 Kč