Pronájem bytu 1+1 v Žabovřeskách

pronájem

O nemovitosti

Kompletně zrekonstruovaná rezidence. Nové podlahy, nové kuchyně, koupelny i omítky. Vše čisté, krásné a voňavé. Ve vyhledávané lokalitě plné zeleně.

Představujeme vám novou Rezidenci Královopolská, kde je k dispozici 9 bytů k pronájmu o různých velikostech a dispozicích. Můžete mít byt 1+kk nebo 1+1. Všechny mají pračku, ledničku a sporák a jsou ihned k nastěhování. Využívat můžete také společný dvůr a zahradu, které najdete hned za domem.

Jak už název napovídá, bytový dům leží na ulici Královopolská v Brně–Žabovřeskách. Tato městská část patří k těm nejlepším, a to díky spoustě parků a lesoparků, plnohodnotné občanské vybavenosti a také klidu a bezpečí. Nedaleko rezidence najdete několik zastávek MHD, odkud se do centra dostanete do 15 minut. Auto zaparkujete pohodlně na ulici.

Kousek leží dva supermarkety Billa, kulturní dům Rubín s restauracemi a obchody. Další příležitosti k nakupování pak najdete hned za rohem na ulicích Horova a Minská, které nabízejí spoustu drobných obchůdků a služeb.

Pokud jste fanoušky sportu, oceníte blízké workoutové hřiště, cyklostezku, fitness centrum, tenisové kurty a další příležitosti. K procházkám pak láká Wilsonův les nebo břehy řeky Svratky.

Pokud vás bydlení na tomto místě zaujalo, zavolejte našemu makléři. Rád vám řekne, které byty jsou ještě volné.

Dispozice
1+1
Rozloha
29m2
Královopolská 3036/16a, Brno

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Šimon Konečný

11 500 Kč + 3 700 Kč energie

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Šimon Konečný

11 500 Kč + 3 700 Kč energie