Prodej nádherného bytu 4+1 blízko centra

prodej

O nemovitosti

Sousedit s jedním z nejkrásnějších secesních náměstí v republice a zároveň mít spoustu prostoru pro rodinu i přátele. Pokud se vám to zdá jako splněný sen, zbystřete. K prodeji totiž nabízíme opravdu jedinečný byt ve vyhledávané rezidenční lokalitě v Brně. Prostorný byt 4+1 najdete v 1. patře cihlového domu na ulici Čápkova. Přestože dům z roku 1924 patří k historickým skvostům, prošel kompletní citlivou rekonstrukcí. Bydlení tak plně odpovídá potřebám moderního městského člověka.

Na ploše 124 m2 najdete prostornou vstupní halu, velký obývací pokoj, dvě ložnice, pracovnu, kuchyň, koupelnu i samostatnou toaletu. Vnitřní dispozici si ovšem můžete plně přizpůsobit svým představám. Preferujete ložnici s přidruženou šatnou, nebo spíš propojenou obývací a kuchyňskou část? V bytě můžete kouzlit nejen s uspořádáním místností, ale i stylem. Rádi vám ukážeme, jak bude vypadat v secesním duchu i moderním pojetí. Vybudovat si tu můžete dokonce i krb.

Zajímavou výhodou je také balkon, prostorný sklep a zahrada ve vnitrobloku. K bytu si navíc můžete přikoupit vlastní garáž, která je vzdálená jen 300 metrů. V bytě je díky silným zdem i v parném létě velmi příjemné klima. Do stínu několika parků nebo na koupaliště na Kraví hoře to ale budete mít jen pár kroků. A přímo v centru jste zhruba za 10 minut.

Pokud chcete žít v centru dění a zároveň si užívat výhod klidného prostorného bydlení, určitě se nám ozvěte. Byty v této lokalitě jsou skutečné realitní klenoty a příliš často se neprodávají, tak dlouho neváhejte.

Dispozice
4+1
Rozloha
124 m2
Čápkova 43/40

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

12 000 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

12 000 000 Kč