Pozemek v krásné krajině jižních Čech na prodej

prodáno

O nemovitosti

V obci Hamr, jen 15 km od Třeboně, v nádherné přírodě mezi rybníky, lesy a říčkami. Hledáte ideální pozemek pro váš nový rodinný dům nebo chalupu? Tento si určitě nenechte ujít.

Stavební pozemek je v územním plánu obce veden jako plocha pro venkovské bydlení. Leží mimo hlavní část obce u lesa, kam se dostanete po asfaltové komunikaci. Už dnes je zpracována studie na výstavbu rodinného domu nebo chalupy se sedlovou střechou o 1 nadzemním podlaží s obytným podkrovím, 1 podzemním podlažím a garáží.

Jedná se o skutečně jedinečné místo, kde vládne klid a vůně přírody. Hamr obklopují lesy, což vybízí k houbaření i procházkám. Rovinatá krajina je turisticky velmi atraktivní a v letních měsících láká zejména milovníky cykloturistiky. Řeka Lužnice je zase vyhlášená mezi vodáky.

Co se týče občanské vybavenosti, v obci Hamr najdete obchod, restauraci a kavárnu. V nedalekém Chlumu u Třeboně je rekreační středisko, autokemp a pláž pro koupání v rybníku Hejtman. V obci Majdalena je základní škola, v Třeboni pak mateřské školky, základní školy, gymnázium i odborné střední školy. V Třeboni také provedete větší nákup ve zdejším supermarketu.

Jestliže si umíte představit na tomto skvostném místě bydlet, domluvte si s námi prohlídku. Rádi vám jej ukážeme a řekneme vám k němu více.

Dispozice
Pozemek
Rozloha
3 047 m2
Hamr