Pozemek s chatou a zahradou v Brně

O nemovitosti

Toužíte po zahradě, kam uniknete od spěchu všedních dní. Můžete tu pěstovat zeleninu, bylinky a ovoce. Zasadíte si květiny, vytvoříte skalky nebo jezírko. Budete tu trávit celé jaro a léto. Z domova to přitom máte jen pár minut – pozemek leží přímo v Brně. A v budoucnu si tu třeba postavíte dům.

Představujeme vám nevšední pozemek, který je právě k prodeji.

Je velký 1 452 m², takže nabízí dostatek prostoru pro cokoliv, co si usmyslíte. Nachází se v městské části Brno – Komín, kam se dostanete snadno, rychle a bez problémů.

Na pozemku stojí dvě chatky v původním stavu (každá 16 m²), k jedné náleží sklípek. Samozřejmě si je ale můžete zrekonstruovat, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Na pozemek je přivedena elektřina a je možné tu vyvrtat studnu.

Co na tomto místě oceníte nejvíce, je naprostý klid a soukromí. Lokalita sama je poklidná a bezpečná. Zahrada navíc leží uprostřed lesů a má krásný výhled na oboru Holedná, Wilsonův les a Žabovřesky.

Pozemek má také velký potenciál do budoucna. Jelikož se nachází v Brně, je skoro jisté, že dříve či později na něm budete moci vybudovat rodinný domek či větší chatu. Díky tomu se zhodnotí a jeho cena pro případný budoucí prodej poskočí výrazně nahoru.

Pokud vás pozemek zaujal, neváhejte a ozvěte se našemu makléři. Podobných míst v Brně příliš není, tak ať vám neuteče.

Dispozice
1452 m2 + 2 chatky
Komín ev. č. 89