Pozemek pro vinný sklep a penzion v Šatově

O nemovitosti

Vlastní vinný sklípek s penzionem. V oblíbené vinařské oblasti, kde můžete vyrábět víno a zároveň podnikat v pohostinství. Všude kolem vůně révy a klid vinohradů. Pokud je toto váš sen a chcete si ho konečně splnit, teď se vám nabízí výtečná příležitost.

Představujeme vám velkorysý pozemek o obdélníkovém půdorysu a velikosti 1 833 m². Najdete ho v obci Šatov na Znojemsku.

V územním plánu je z části vedený jako plocha občanského vybavení se specifickým využitím – sklepní ulice (výroba a skladování vína, služby, bydlení vlastníků nebo zaměstnanců, přechodné ubytování návštěvníků) a z části jako soukromá vyhrazená zeleň.

Přímo pod pozemkem jsou také již vybudované pískovcové chodby o délce 160 metrů na skladování vína. Základ pro váš vinný sklep je tak připravený. K chodbám je potřeba vybudovat přístup.

Perfektní je také lokalita. Šatov je vyhlášená vinařská vesnice a centrum znojemské vinařské oblasti, které každý rok navštěvuje mnoho turistů. Pokud tedy chcete oslnit svou produkcí a mít úspěch už od začátku, tady budete na správném místě.

S tímto pozemkem nestojí vašemu snu nic v cestě. Zavolejte našemu makléři a přijeďte se podívat. Jsme si jisti, že toto místo si zamilujete hned na první pohled.

Rozloha
1833 m2 + sklep