Nové byty Rousínov

prodej

O nemovitosti

Projekt se nachází v klidné lokalitě města Rousínova na dosah přírodnímu parku Říčky a zároveň ve skvělé dojezdové vzdálenosti do Brna, Vyškova či dalších významných měst napojených na dálnici D1. Byty spojují harmonické moderní bydlení, s krásnou přírodou a efektivní dostupností do práce či školy.

V rámci 1. etapy aktuální výstavby se Vám nabízí ke koupi 27 bytů v celkově 5 podlažích a 15 krytých parkovacích stání v suterénu budovy.

V naší nabídce naleznete jak menší byty o velikosti 2+KK vhodné například jako investiční příležitost, tak i komfortní prostorné 3+kk vhodné pro příjemné rodinné bydlení. Vysoce atraktivními jsou pak nadstandardní prostorné byty 4+kk v 5. patře, které disponují i velkými střešními terasami s luxusním výhledem, k nimž v ceně automaticky nabízíme parkovací stání.

Každý byt je vybaven i vlastní sklepní kójí v suterénu, balkónem či terasou.

Benefit, který mnoho zájemců ocení, je technické řešení bytů, kdy každý byt je vybaven vlastním plynovým kotlem a umožňuje tak zcela autonomní hospodaření s energií pro vytápění a ohřev vody.

Bytový dům je realizován z keramických cihelných tvárnic, příčky bytů jsou taktéž cihelné a při realizaci bytů klademe významný důraz na akustiku, aby každý obyvatel domu nalezl svůj klid a soukromí.

Prvním obyvatelům plánujeme předat jejich klíče od bytů již v říjnu 2024.

Dispozice
developerský projekt
V Sídlišti 383/1

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}