Moderní komerční budova v Adamově

prodej

O nemovitosti

Skvělé místo pro vaše podnikání. Je ideální pro sídlo kterékoliv společnosti, která hledá perfektně vybavené zázemí s vlastním parkováním a výhodnou polohou. Nebo pro lékařskou kliniku, výzkumný ústav, školicí zařízení či výrobní a skladovací účely. Pojďte se s námi podívat blíže…

Představujeme vám pětipodlažní komerční budovu, která v letech 2015–2017 prošla komplexní rekonstrukcí. Každé podlaží má velikost 475 m², přízemí pak 600 m². Celkově tak budova nabízí 2 500 m² podlahové plochy.

V budově najdete 29 moderních kanceláří různých velikostí se zázemím. K dispozici je dále konferenční sál s kapacitou 100 osob, k němuž náleží vyhlídková terasa. V přízemí naleznete vestibul s prostorným showroomem. Suterén je určen pro technické, skladovací či relaxační účely. Součástí budovy jsou také 2 apartmány, z nichž jeden je plně vybavený. Pro další apartmán je provedena příprava. Přímo v objektu pak leží vlastní parkoviště pro zhruba 30 automobilů, další vozy zaparkujete na veřejném parkovišti v blízkosti. Součástí prodeje jsou i okolní pozemky.

Budova je kompletně zabezpečena systémem Jablotron (EZS, EPS, kamery ve vybraných místnostech). Celý objekt je vybaven strukturovanou kabeláží s rozvaděčem pro každé patro. Internetové připojení je řešeno optickou sítí ADAnet s rychlostí 10 GBit/s. Na střeše je připraven přívod pro fotovoltaické panely.

Výhodou je také strategická poloha budovy. Nachází se na ulici Mírová v obci Adamov v okrese Blansko, jen 20 km od Brna a navíc v centru čtyřúhelníku Praha–Vídeň–Bratislava–Ostrava. Je výborně dostupná nejen automobilem, ale také železniční a autobusovou dopravou.

Objekt získal ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu za druhou nejlepší rekonstrukci podnikatelských budov a byl vybrán ze 180 projektů. Budova je ideální také k pronájmu jako celek s možností podnájmu jednotlivých jednotek či podlaží.

Máte-li zájem o další informace a prohlídku, zavolejte našemu makléři. Rád se vám bude věnovat.

Dispozice
komerční budova
Rozloha
2500 m2
Mírová 87/2

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}