Mezonetový byt 3+kk s krbem na Dolní Moravě na prodej

prodej

O nemovitosti

Klid, soukromí a všude kolem hory a příroda. Turistika. Lyžování. Výlety. Stezka v oblacích i nejdelší visutý most na světě. Horský resort Dolní Morava nabízí zážitky po celý rok. A vy si je můžete užívat ve svém vlastním apartmánu.

Rádi vám představíme byt o dispozici 3+kk v mezonetovém provedení. Najdete ho v apartmánovém domě a penzionu Valevil, jehož součástí je také restaurace s vlastní pizza pecí, čajovna, bar, vířivka, venkovní posezení a bazén, které můžete plně využívat. Dům, který zahrnuje pouze 5 jednotek, byl postaven v roce 2005. Byt je plně vybavený a připravený na letní i zimní dovolenou.

Má vlastní krb a podlahové topení a prostor pro lyžařské vybavení. Ohřev vody zajišťuje kotel na tuhá paliva umístěný v budově. Své auto snadno zaparkujete přímo před domem.

Apartmán ocení zejména rodiny s dětmi, kterým je celá Dolní Morava velice nakloněna. Najdete tu mírné sjezdovky, bobovou dráhu, zážitkový vodní a lesní park, pískový svět a další vyžití. Malí rekreanti mají po celé dny o zábavu postaráno.

Pokud vás byt na takovém místě zaujal a toužíte prožít krásnou dovolenou v horách, kdykoliv se vám zachce, ozvěte se naší makléřce. Ráda vám řekne více a byt vám osobně představí.

Dispozice
3+kk
Rozloha
70m2
Dolní Morava 44

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

7 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Nina Nekudová

7 900 000 Kč