Luxusní byt 3+kk s velkou terasou v Luhačovicích

prodej

O nemovitosti

V jednom z nejkrásnějších moravských lázeňských měst. Kousek od kolonády. V novostavbě. A s obrovskou terasou. Pokud pravidelně jezdíte do Luhačovic a nechcete již řešit rezervaci hotelů, máme pro vás báječnou příležitost pořídit si tu vlastní byt, který vás zaujme po všech stránkách.

Byt v luxusním provedení má dispozici 3+kk a velikost 75 m². Jeho dominantou je terasa velká 58 m², orientovaná na severo-západ. K dispozici tak máte dostatečný a pohodlný prostor pro vás, vaši rodinu i přátele, kteří vás přijedou navštívit.

Byt se nachází v cihlovém domě na ulici Masarykova. Na kolonádu i do centra veškerého dění to tak máte pouhých 5 minut pěší chůzí. Dům byl zkolaudován v roce 2020 a je v něm 18 bytových jednotek.

Za povšimnutí stojí i samotné vybavení bytu. Nábytek z masivu z něj činí velmi elegantní a vkusný prostor. Okna mají hliníková trojskla a elektrické venkovní žaluzie.

Interiér vyhřívá elektrické podlahové vytápění s termostatem v každé místnosti. K dispozici je vlastní bojler. Je tu nachystaná také příprava na klimatizaci.

Pokud si chcete byt prohlédnout osobně nebo se zeptat na více informací, zavolejte našemu makléři. Rád se vám bude věnovat.

Dispozice
3+kk
Rozloha
75 m2 + 58 m2 terasa
Masarykova 1126

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

8 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

8 990 000 Kč