Luxusní byt 3+kk s obrovskou terasou v Luhačovicích

prodej

O nemovitosti

Výhled na lázeňské město s kolonádou, prostor pro vaši rodinu i přátele, novostavba, která bere dech. Představujeme vám byt 3+kk v nově vznikající rezidenci La Villa. Ta bude stát v centru Luhačovic a nabídne pravý nefalšovaný luxus.

Největším skvostem bytu je 52 m2 velká terasa, ideální pro odpočinek, grilování i posezení. Interiér si můžete zařídit podle svých představ v rámci klientských změn. Design interiéru tvoří renomovaní architekti ze Semela Ateliers, kteří dali tvář i samotné rezidenci. K bytu si můžete dokoupit také garážové nebo venkovní parkovací stání.

La Villa je naprostý rezidenční unikát. Svědčí o tom i dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2021, kde získala Cenu veřejnosti a Cenu architektů v rámci Zlínského kraje.

Pokud toužíte po jedinečném apartmá pro víkendy nebo letní dovolené, kterým oslníte, právě jste ho našli. Zavolejte našemu makléři, rád vám sdělí více informací.

Dispozice
3+kk
Rozloha
99 m2, 52 m2 terasa
Zatloukalova 285, Luhačovice

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

u makléře

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

u makléře