Krásný byt 2+1 s balkonem v Kuřimi

prodáno

O nemovitosti

Pokud hledáte bydlení o dispozici 2+1, mimo ruch velkoměsta, kam se ale v případě potřeby dostanete už za 10 minut, máme pro vás něco opravdu jedinečného.

Po rekonstrukci. S plochou 52 m2. Balkonem s výhledem do zeleně. A užitečnou, prostornou šatnou. To je jen několik výhod tohoto krásně prosvětleného bytu, která je právě na prodej. Leží v panelovém domě na ulici Na Loučkách v Kuřimi.

Při vstupu do bytu vás přivítá prostorná chodba, ze které vejdete do dvou samostatných neprůchozích pokojů. V kuchyňské části vás potěší nová moderní kuchyňská linka. Zbrusu nová je také koupelna. Byt je jinak prázdný a můžete si ho vybavit přesně podle svých představ.

A Kuřim? To je velmi příjemné místo pro život. Najdete tu vše, co pro své pohodlí potřebujete. V blízkosti je škola a školka, dětské hřiště, lékárna, lékař, zubař, supermarket, restaurace, kavárna, bazén i zimní stadion. Pokud zatoužíte po přírodě, v okolí najdete naučnou stezku a rozhlednu Babí Lom.

Tento byt je proto ideální pro mladou rodinu s dítětem. Chcete se přijít podívat osobně? Rádi vás provedeme. Zavolejte naší makléřce a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Dispozice
2+1
Rozloha
52 m2