Komerční prostory v Žabovřeskách

prodáno

O nemovitosti

Samostatné kanceláře, v kombinaci s obchodem, skladem či vzorkovnou, anebo jako jeden velký prosvětlený showroom. Záleží jen na vás, jak si objekt, který je právě k prodeji, přizpůsobíte.

Komerční prostor o velikosti 186 m2 je částečně podsklepený. Jeho interiér prošel v roce 2018 rekonstrukcí a jeho největší výhodou je jednoznačně lokalita – najdete ho na frekventovaném místě na ulici Tábor v Brně – Žabovřeskách.

Objekt momentálně slouží jako kanceláře, ale je velmi vhodný také jako obchodní prostor. Má totiž velký výklad orientovaný do křižovatky, kudy jezdí auta, trolejbusy, tramvaje a také chodí pěší. I díky velkému reklamnímu poutači, který lze umístit na střechu, bude vaše firma dokonale vidět.

Dispozice umožňuje spoustu variant řešení. Objekt má dva samostatné vstupy, takže je možné dělit vnitřní prostory podle vašich potřeb. Prostor je vytápěn plynovým kotlem a k dispozici je kuchyňka a 3 WC. Podsklepení rekonstruováno nebylo, ale je tu možné zbudovat další prostory – například interní zasedačku či sklad.

K objektu náleží 4 parkovací stání přímo před vchodem (nájemní smlouva s městem). Také v okolí je během dne spousta místa – lokalita spadá do modré zóny typu C (poplatek jen v době 17-6 hodin). Dobře dostupná je i MHD, jejíž zastávka leží hned za rohem. V okolí je pak spousta restaurací, obchodů, kaváren a služeb, což ocení především vaši zaměstnanci.

Pokud vás prostory zaujaly, ozvěte se nám. Rádi vám je představíme osobně.

Dispozice
Nebytový prostor
Rozloha
186 m2