Komerční budova na investici v Moravském Krumlově

prodej

O nemovitosti

Investujete-li do nemovitostí, pak u této nabídky zbystřete. Tento komerční areál může být atraktivní novinkou ve vašem portfoliu hned z několika důvodů.

Areál má velikost 1 697 m² a nachází se na ulici Tiskárenská v Moravském Krumlově. Zahrnuje dvě budovy, v nichž je 36 kompletně pronajatých jednotek (kanceláře, byty, restaurace).

Celkový výnos je aktuálně 4 miliony korun ročně. Na vyžádání vám poskytneme přehled nájemních smluv i přehled nákladů.

Interiér budov je zrekonstruovaný. Jsou v něm nové rozvody vody a elektřiny, nové podlahy, koupelny a další, takže investice do oprav není dále zapotřebí.

Dům je vytápěn centrálním kotlem na tuhá paliva. Plyn zde zaveden není, ale pokud byste jej potřebovali, před budovou je plynová přípojka, na kterou se lze připojit. Na střeše jedné z budov jsou solární panely (nájemní smlouva).

Pozemek za budovami je v budoucnu využitelný pro další výstavbu, jelikož elektrické napětí, které přes něj vede, bude díky stavbě supermarketu Lidl přeloženo do silnice před budovami (písemné potvrzení majitelka má).

V Moravském Krumlově je velká poptávka po nájemním bydlení. Díky budoucí výstavbě dvou nových bloků jaderné elektrárny Dukovany (12 minut jízdy autem) přibude zhruba 1 000 nových pracovních míst a na výstavbě se bude podílet přibližně 3 000 dělníků, což představuje velký potenciál k pronájmu.

Pokud tedy hledáte investici s okamžitým výnosem a možností dalšího rozšíření, je tento areál přesně pro vás. V případě zájmu můžeme zajistit i správu objektu partnerskou firmou, která je s areálem již seznámena.

Více informací vám rádi sdělíme osobně. Zavolejte našemu makléři a domluvte si prohlídku.

Dispozice
Komerční budova
Rozloha
1 697 m2
Tiskárenská 433

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

36 900 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

36 900 000 Kč