Jedinečný stavební pozemek u Brna

prodej

O nemovitosti

Plníme vaše sny. Našli jsme pro vás totiž mimořádný pozemek pro stavbu vašeho vysněného domu. A když říkáme mimořádný, myslíme to zcela vážně.

Tento pozemek totiž nabízí maximální možné benefity, které si od něj můžete přát.

První obrovskou výhodou je čtvercový půdorys, který je téměř ideální (zhruba 30 x 30 metrů). Je tedy dostatečně prostorný pro velký rodinný dům. Vybudovat na něm můžete jak bungalov, tak patrovou stavbu.

Pozemek je také prakticky rovinatý, svažuje se pouze nepatrně. A je připravený ihned na stavbu. Veškeré sítě najdete na hranici pozemku. Hned vedle pozemku vede také komunikace.

Tím výčet benefitů nekončí. Pozemek leží v rohu neprůjezdné ulice a sousedí s ním zahrady, takže garantuje naprosté soukromí a maximální klid. Momentálně se na něm nacházejí stromy, které můžete vykácet a vytvořit si novou zahradu podle vašich představ, anebo je ponechat tam, kde potřebujete, a ušetřit si tím práci. Z vašeho nového domu budete mít navíc krásný výhled na celé údolí.

A luxusní je i poloha, kterou ocení každý, kdo chce být v Brně už za pár minut. Pozemek leží jen 15 kilometrů daleko. Obec Újezd u Brna se pyšní velmi dobrou dostupností autem i MHD, jede sem dokonce noční linka N95. Přímo v obci pak najdete různé obchody, restaurace, lékárnu, základní školu, veterinu a další služby, které vám zpříjemní bydlení.

Pokud tedy hledáte dokonalou parcelu, co nejdříve nám zavolejte. Rádi vás vezmeme na prohlídku a sdělíme podrobnosti.

Dispozice
Pozemek
Rozloha
850 m2
Nad Sklepy 131

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}