Částečně zařízený byt 2+1 blízko centra

O nemovitosti

Dostatečně prostorný. Se spoustou úložných míst. Částečně vybavený. A jen kousek od všeho, co k pohodlnému životu potřebujete. Představujeme vám byt s dispozicí 2+1 a rozlohou 61 m², který je právě k pronájmu. Byt se nachází ve 2. NP bytového domu na ulici Kudelova v městské části Brno – Černá Pole.

Je nově vymalovaný a v dobrém stavu. K dispozici je kuchyň s lednicí, elektrickou troubou a plynovým sporákem, dva samostatné pokoje, spíž, komora, koupelna s vanou a pračkou a oddělená toaleta. K bytu patří také sklep a balkon s výhledem do zahrady, kterou můžete navštěvovat. Pokud si v bytě přejete provést úpravy, jsou možné na vlastní náklady. V celém domě i nejbližším okolí je klid. Dům leží hned vedle parku Náměstí 28. října, nedaleko je také park Lužánky a park u Janáčkova divadla. Na zastávku MHD vzdálenou jen 200 metrů dorazíte za 4 minuty.

Do centra města se pěšky dostanete za 10 minut. Na dosah ruky máte také nejrůznější obchody, restaurace, kavárny, služby, školy, lékaře, dětskou a úrazovou nemocnici a rovněž kulturu (Městské divadlo, Janáčkovo divadlo). Vlastníte-li auto, zaparkujete na ulici (parkovací zóna B) nebo v blízkém parkovacím domě JD Parking.

Zaujalo vás toto bydlení? Tak se ozvěte našemu makléři. Rád vám sdělí podrobnosti a vezme vás na prohlídku.

Dispozice
2+1
Rozloha
61 m2, balkon
Kudelova 1852/4a