Byt 4+kk v luxusní rezidenci v Luhačovicích

prodej

O nemovitosti

Překrásné wellness hned vedle domu, kolonáda na dohled, prostorné luxusní apartmá kdykoliv k dispozici. Užijte si všech výhod, které vám nabízí bydlení v nově vznikající rezidenci La Villa.

Byt 4+kk vás zaujme obrovským prostorem 120 m2. Patří k němu balkon a dokoupit lze i parkovací stání. Interiér si můžete zařídit podle svých představ v rámci klientských změn. Design interiéru tvoří renomovaní architekti ze Semela Ateliers, kteří dali tvář i samotné rezidenci.

Vyhledávané lázeňské město Luhačovice vás okouzlí typickou lázeňskou atmosférou, kolonádou s kavárnami, restauracemi i obchůdky, stejně jako širokou paletou procedur a léčivých pramenů. A právě v samém centru roste novostavba, která je naprostým rezidenčním unikátem.

Svědčí o tom i dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2021, kde La Villa získala Cenu veřejnosti a Cenu architektů v rámci Zlínského kraje.

Vychutnejte si maximální úroveň luxusu. Zavolejte našemu makléři, rád vám sdělí více.

Dispozice
4+kk
Rozloha
120m2, 8m2 balkon
Zatloukalova 285, Luhačovice

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

u makléře

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

u makléře