Byt 4+kk orientovaný do vnitrobloku v Černovicích

prodej

O nemovitosti

V bytovém domě se zahradou, se všemi okny směřujícími do klidného vnitrobloku, ideální pro vlastní bydlení nebo investici. Rádi vás vezmeme na prohlídku tohoto příjemného bytu, který je právě k prodeji.

Byt s dispozicí 4+kk a velikostí 75,6 m² se nachází v 1. NP cihlového domu na ulici Charbulova v městské části Brno–Černovice.

Původní dispozici bytu majitelé přebudovali a pomocí sádrokartonové příčky vytvořili současnou dispozici 4+kk, díky které je spaní ve dvou menších pokojích chytře řešeno na podestě. Byt má také novou střechu, nová okna i zateplení. Rekonstrukcí prošly i radiátory a rozvody vody a elektřiny. K bytu náleží sklep a společná půda, která může sloužit jako další úložný prostor.

Toto bydlení zaručuje naprostý klid a soukromí. Všechna okna jsou totiž orientovaná do vnitrobloku, jehož součástí je i společná udržovaná zahrada o velikosti 429 m². V domě se navíc nachází pouze 5 bytů.

Pro ještě větší komfort doporučujeme byt částečně zrekonstruovat. Byt je ideální také na investici

Chcete-li se dozvědět více nebo si domluvit termín prohlídky, zavolejte našemu makléři.

Dispozice
4+kk
Rozloha
76 m2
Charbulova 337/145

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

6 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

6 990 000 Kč