Byt 3+kk po rekonstrukci ve Slavičíně

prodej

O nemovitosti

V klidné části města, blízko do přírody, po částečné rekonstrukci, ideální pro mladou rodinu. Představujeme vám byt, který je právě k prodeji.

Byt má dispozici 3+kk a velikost 58 m². Nachází se v cihlovém domě na ulici Divnická ve městě Slavičín ve Zlínském kraji.

Před šesti lety prošel částečnou rekonstrukcí a získal novou kuchyňskou linku, plastová okna, nové rozvody vody a elektřiny, podlahy i nový plynový kotel, který je přímo v bytě.

K bytu náleží také lodžie orientovaná na jih a sklep. Výhodou tohoto bydlení je především klid a zároveň blízká dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Dům leží v městské části Hrádek na Vlárské dráze, odkud je to blízko za procházkami či výlety v přírodě. Potraviny nakoupíte v několika obchodech – jeden je vzdálený 7 minut pěšky, druhý (Tesco) 2 minuty autem a třetí (Albert) 3 minuty autem.

Milovníky sportu zaujme blízkost dvou fotbalových hřišť, kluziště či koupaliště. Nedaleko je také autobusová a vlaková zastávka pro snazší dopravu. Slavičín pak nabízí všelijaké obchody a služby, kavárny, restaurace, kulturní dům, letní kino, školy, zámek s lázněmi, zámecký park, lesopark, muzeum, čerpací stanici a další.

Zaujal-li vás byt, ozvěte se našemu makléři. Rád vás vezme na prohlídku a sdělí podrobnosti.

Dispozice
3+kk
Rozloha
58 m2 + lodžie
Divnická 182

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

2 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

2 990 000 Kč