Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Řečkovicích

prodáno

O nemovitosti

Představujeme vám byt o dispozici 3+1 a rozloze 68 m², k němuž náleží prostorná lodžie a praktický sklep.

Největší výhodou bytu je kompletní rekonstrukce, kterou prošel v roce 2014 a která vám zaručuje to, že v nejbližších letech nebudete muset provádět žádné opravy. Při rekonstrukci vzniklo v bytě zděné jádro a změnila se dispozice na základě architektonického návrhu. Nově vznikla také technická místnost, kterou jistě velmi oceníte, protože do ní můžete umístit pračku a sušičku. Přibyla také šatna či komora na uskladnění věcí.

Byt najdete v panelovém domě, který je rovněž po revitalizaci a stejně jako byt ve skvělém stavu. Nachází se v ulici Žitná v městské části Brno–Řečkovice. Bydlet tak můžete ve velmi klidné a bezpečné lokalitě, která nabízí všechno, co k pohodlnému životu potřebujete.

V blízkosti je obchod s potravinami, lékárna, vinotéka, květinářství, pekařství, kadeřnictví, škola, školka, pošta i lékaři. Přímo před domem je velké bezplatné parkoviště. Nedaleko leží zastávka MHD, kterou se do centra města dostanete už za 17 minut bez přestupu. A protože se jedná o okrajovou část města, blízko to máte také do přírody.

Toto bydlení ocení zejména rodina s dětmi nebo mladý pár.

Pokud se vám byt líbí, ozvěte se našemu makléři. Rád vás provede a sdělí podrobnosti.

Dispozice
3+1
Rozloha
68 m2, lodžie, sklep
Žitná 1476/21