Byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Moravanech

prodej

O nemovitosti

Příjemné posezení u skleničky vína. Víkendové grilování. Výhled na živý plot. Bydlení v novostavbě jen 6 kilometrů od Brna. Toužíte-li po takovém bytě, jeden krásný na prodej pro vás zrovna máme.

Představujeme vám byt o dispozici 2+kk, který má velikost 61 m², náleží k němu terasa velká 17 m², zahrádka 17 m² a dokonce i vlastní parkovací stání (to lze přikoupit). Tento přízemní byt najdete v novostavbě bytového domu Jabloňový sad z roku 2018, v ulici Višňová v Moravanech u Brna.

Byt je moderně a vkusně zařízen, dispozice je řešena velmi důmyslně. Obývací pokoj přímo navazuje na terasu/zahrádku, která je orientována do malé uličky mezi domy a ohraničena živým plotem. Všechna okna jsou orientována na západ, ráno je tu tak krásný chládek a stín, odpoledne se o příjemné klima postarají předokenní žaluzie. Jistě oceníte také šatnu, která nabízí velkorysý prostor pro uložení věcí.

Další velkou výhodou je lokalita, která nabízí klid a příjemné prostředí a přímo navazuje na Brno. Zastávka MHD je vzdálená jen 250 metrů od domu. Na ulici Vídeňská se dostanete do 5 minut, do 20 minut jste v centru a za 3 minuty na dálnici D1.

Pokud vás byt zaujal a chcete se na něj přijít podívat osobně, zavolejte našemu makléři. Rád se vám bude věnovat.

Dispozice
2+kk se zahrádkou
Rozloha
61 m2
Višňová 897/3

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

7 490 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Šmerek

7 490 000 Kč