Atypický rodinný dům u Českého Těšína

prodej

O nemovitosti

Tato nemovitost má obrovský potenciál. Právě se díváte na bývalý kulturní dům z roku 1897, který současný majitel přebudoval na rodinný dům s komerčním využitím. Můžete ho využívat ve stávajícím stavu, anebo si jej přizpůsobit podle svého.

Dům má aktuálně v 1. patře byt 4+kk a plně vybavenou truhlářskou dílnu. V přízemí najdete kompletně zařízenou restauraci s kapacitou 40 míst.

Prostoru velmi prospěje rekonstrukce. Z domu snadno vytvoříte také vícegenerační bydlení nebo více bytových jednotek, které pak můžete pronajímat.

Dům se nachází v obci Zpupná Lhota nedaleko Českého Těšína u polských hranic. Najdete tu všechno, co pro pohodlné bydlení potřebujete (obchody, restaurace, školy, školky a další). Do Ostravy se dostanete autem za 30 minut. V okolí na vás čeká Těrlická přehrada, rozhledna Velká Čantoryje, lázně Darkov, archeopark v Chotěbuzi či skiareál Mosty u Jablunkova.

Pokud vás tento dům zaujal, ozvěte se našemu makléři. Rád vás vezme na prohlídku a sdělí podrobnosti.

Dispozice
4+kk
Rozloha
423 m2, 1559 m2 pozemek
U Mlýnky 27

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

4 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

4 990 000 Kč