Zajímá vás, kolik si můžete vydělat jako realitní makléř? Chtěli byste vědět, z čeho se taková odměna makléře počítá? V našem velkém průvodci se dozvíte odpovědi na všechny vaše otázky.

Realitní makléř má několik zdrojů příjmu. A ve všech případech ho klient platí nejen za čas, který stráví na dané zakázce, ale také za čas, který věnoval školením a odborné přípravě – tedy čas strávený zdokonalováním svých služeb. Díky tomu mohou naši makléři poskytovat svým klientům ten nejlepší servis.

Základním kamenem každého příjmu makléře je podíl na provizi z uzavřených obchodních případů. Ať už se jedná o prodej, nákup, nebo pronájem, makléř dostane předem jasně daný podíl. A abychom motivaci našich makléřů trochu podpořili, děláme to tak, že čím víc případů zrealizují, tím vyšší podíl dostanou. To je fér, ne?

Druhým příjmem je doporučení na klienta, který koupí nemovitost v nabídce kolegy nebo třeba jednotku v některém našem developerském projektu. Makléř tedy dostane peníze jen za to, že mluví o hezkých nemovitostech, které nabízíme. A to potěší.

Další možností je podílet se na případech Fix and Flip (česky by se dalo přeložit jako „Oprav a prodej“). Tedy situace, kdy koupíme starší, vybydlený byt, makléř domluví jeho rekonstrukci, dohlédne na celý případ a následně má podíl na zisku, který se vygeneruje. Makléř je motivovaný, aby případ dopadl co nejlépe, protože čím víc vydělá investorovi, tím víc si vydělá i on sám.

A pak jsou tu samozřejmě další možnosti. Třeba investice do vlastní výnosové nemovitosti. Tím, že je makléř v neustálém kontaktu s trhem, má možnost koupit ty nejzajímavější nemovitosti. A my vás ještě naučíme, že investovat do výnosové nemovitosti se dá už od několika málo desetitisíců.

Zaujalo vás to? Chtěli byste víc informací? Tak nám napište na jsme@domamakleri.cz nebo zavolejte na +420 734 799 399. Nebo se za námi zastavte v kanceláři na Táboře 36 v Brně 🙂