Před nedávnem se na jedné networkingové akci zeptal realitním makléř našeho ředitele Dominika Ženatého, čím je naše kancelář zajímavá a proč by zkušený makléř měl mít zájem stát se její součástí. Protože makléře odpověď zaujala, rozhodli jsme se Dominikovu odpověď přepsat do tohoto článku a vypíchnout v něm hlavní body.

Příležitosti

Peníze jsou až na prvním místě. Čím více má makléř příležitostí, tím více peněz může vydělat. V rámci kanceláře DOMA realitní makléři číhají příležitosti prakticky na každém kroku. Široká síť našich kontaktů nám umožňuje získávat dostatek zakázek k prodeji i pronájmu. Pro několik klientů a firem také nakupujeme nemovitosti. A neustále vytváříme nové a nové příležitosti pro naše makléře.

Development

Spolupracujeme s developery. Menšími i většími. Rádi nové kolegy naučíme vše potřebné a vysvětlíme jim, co všechno je nutné pořešit u prodeje developerského projektu. Zasvětíme ho nejen do tajů stavařiny, ale i marketingu developerských projektů a podobně. Myslíme si, že mít na starosti prodej developerského projektu je pro makléře skvělá příležitost, jak zúročit své znalosti a dovednosti. Podívejte se na některé z chystaných projektů.

Investice

Nejen, že umíme nakupovat pro naše investory, ale umíme makléře také naučit, jak mohou sami investovat do nemovitostí. A to od malých investic, až po velké projekty. Věděli jste, že do vlastní nemovitosti (žádného fondu…) můžete dnes investovat už od 50 tisíc korun?

Tým

V jedné české pohádce zaznělo, že „ten umí to a ten zas tohle“. A to platí i v našem týmu. Někdo má zkušenost s prodejem velkých komerčních nemovitostí, jiný umí perfektně zařídit koupi nemovitosti v cizině a někdo jiný zase hravě zvládá sociální sítě. A všichni v týmu se s vámi rádi podělí o svoje zkušenosti a znalosti. Díky tomu se můžete posunout o kus dál.

Školení

Věříme, že vzdělání je velmi důležité. Dokonce tak důležité, že se každý týden školíme. Zlepšujeme nejen své obchodní dovednosti a znalosti realitního trhu. Učíme se třeba i to, jak lépe zacházet s časem, jak si věci organizovat nebo hrajeme naši oblíbenou Otázkovanou. Školení je pro nás cesta, jak neustále držet náskok před konkurencí.

A je toho ještě mnohem víc. Pokud vás to, co píšeme, zaujalo, kontaktujte přímo Dominika a domluvte si s ním schůzku.