Obecné rady a tipy

Makléř sice není kouzelník, ale černou a bílou magii v realitách jistě naleznete. Jde o znalosti a dovednosti. A přestože my v DOMA používáme jen bílou magii, umíme a známe i magii černou. Chcete vědět proč? Protože se to hodí našim klientům.

Víme, na koho můžeme v realitách narazit

Obchodování s nemovitostmi je velmi široký pojem. A dotýká se velmi široké skupiny lidí – majitelů, kupujících, makléřů, investorů, spekulantů, podvodníků i obyčejných zlodějů.

Bohužel ne každý pozná rozdíl mezi jednotlivými skupinami. Proto je dobré, když máte makléře, který tyto lidi zná a pozná. Díky tomu naši klienti hned vědí, s kým mají tu čest a jestli si mají dávat pozor.

Poznáme nekalé praktiky

O tom, co je a není neetická, neférová nebo nekalá praktika, by se toho dalo napsat spousta. Především černí kouzelníci umí krásně vysvětlit, že to přece vůbec není nic špatného, když tvrdíte klientovi, že jeho nemovitost má nižší hodnotu, než ve skutečnosti má, a pak ji od něj koupíte. Protože mu tím vlastně pomůžete.

My v DOMA v tom máme jasno a hranici toho dobrého a špatného vnímáme velmi zřetelně. Díky tomu víme, která aktivita je správná a která spadá do kolonky „podezřelá“. A samozřejmě na to klienta upozorníme.

Vyznáme se v postupech a procesech černé magie

Jak se říká: „Poznej svého nepřítele.“ Poučka stará tisíce let. A právě jí se řídíme. Známe detailně postupy, procesy, nástroje a taktiky, které používají černí kouzelníci v realitách. A často jsou to skuteční kouzelníci, protože umí zamotat hlavu a proměnit věci tak, aby vypadaly úplně jinak, než ve skutečnosti jsou. A to pro klienty představuje nebezpečí.

Je to vlastně jako s víny. Každý someliér se učí poznat vady vína, aby je pokaždé a ve vteřině odhalil a svému hostu naservíroval jen kvalitní vína v nejlepší kondici. To stejné chceme pro své klienty i my v DOMA. Tak si neotevírejte lahve sami a nechte to na profesionálech.

Umíme poznat rozdíl mezi černou a bílou realitní magií a bezpečně vás provedeme koupí, prodejem či pronájmem jakékoliv vaší nemovitosti.