Moderní chalupa po rekonstrukci v Krkonoších

prodej

O nemovitosti

Jestli máte rádi hory a toužíte tu mít svou vlastní chalupu, kde můžete trávit víkendy i dovolené, a přitom si vychutnávali veškerý komfort, našli jsme pro vás dokonalou nemovitost.

Dům, na který se právě díváte, leží v obci Babí, jen pár kilometrů od Trutnova. V roce 2020 prošel kompletní a důslednou rekonstrukcí a je zařízený na míru z masivního dřeva. Prostoru tu najdete dostatek pro celou rodinu i přátele. Pohodlně tu složí hlavu až 10 lidí, případně ještě další v útulném podkroví. Přímo před domem zaparkujete pohodlně až 5 aut.

A poloha? Ta je opravdu luxusní. Na hřebeny Krkonoš to máte, co by kamenem dohodil. Za 15 minut se dostanete do Pece pod Sněžkou a Černé Hory. Na běžky i na kolo naskočíte přímo před domem. A když na to přijde, do hodiny jste v Hradci Králové nebo do 90 minut v Praze.

Pokud uvažujete o tom, že byste chalupu raději pronajímali, i to je skvělá příležitost. Bez obtíží tu obsadíte obě hlavní sezóny.

Zaujal vás tento dům stejně jako nás? Tak zavolejte a domluvte si prohlídku s naším makléřem. Rád vás provede a sdělí veškeré informace.

Dispozice
5 pokojů
Rozloha
145 m2, 938 m2 pozemek
Babí 147

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}