Kompletně vybavený byt 2+kk k prodeji

prodej

O nemovitosti

Ke klidnému bydlení i výhodné investici. Přesně k tomu vám poslouží byt na ulici Štěpánská, který je právě k prodeji. Byt má dispozici 2+kk a velikost 52 m2. Velkou výhodou je, že je kompletně vybavený, takže si nemusíte dělat starosti s pořizováním nábytku ani spotřebičů. Najdete tu všechno, co potřebujete.
Součástí bytu je i malý balkon orientovaný do vnitrobloku a sklep, kam můžete uložit své věci. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Byt najdete v 1. patře cihlového domu. Skvělé je, že v celém domě se nachází pouze 5 bytů, z toho na každém patře jeden.
Výborná je i poloha. Na dosah ruky máte centrum města, zastávky MHD, řadu restaurací a obchodů, galerii Vaňkovku, hlavní vlakové nádraží, autobusové nádraží Zvonařku i areál Vlněnu. Pokud chcete byt pořídit na investici, peníze na účet vám začnou chodit okamžitě. Byt už totiž svého spolehlivého nájemníka má.

Tak neváhejte a ozvěte se našemu makléři. Rád vás bytem osobně provede.

Dispozice
2+kk
Rozloha
52 m2
Štěpánská 97/1a

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

6 490 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

6 490 000 Kč