Částečně vybavený byt 3+1 v Novém Lískovci k prodejiprodej

O nemovitosti

Objevte pohodlné bydlení pro svou rodinu. Místo, ze kterého jste za chvilku v parku, na dětském hřišti i v zalesněném údolí. Odkud během několika minut skočíte do obchodu pro zapomenuté mléko, zajdete si na oběd nebo vybrat nové šaty do obchodního centra. Nastěhujte se do moderně vybaveného bytu 3+1 v 5. patře panelového domu na ulici Oblá v Brně – Novém Lískovci.

Byt je skvěle dispozičně řešený a má lodžii s krásným výhledem. Součástí je velká chodba s prostornými vestavěnými skříněmi, obývací pokoj, 2 ložnice, stylová kuchyňská linka s myčkou a vyzděná koupelna se sprchovým koutem a pračkou. WC je zvlášť. Na zemi je položená plovoucí podlaha a dlažba. Okna jsou plastová. Byt se prodává jako částečně vybavený.

Dům leží ve vyhledávané lokalitě Nového Lískovce, kde najdete vše, co k pohodlnému bydlení potřebujete. V blízkosti stojí několik hřišť a dětských center. O pár ulic dál je OC Campus Square a Fakultní nemocnice Brno. Hned za rohem u supermarketu zastavují trolejbusy a autobusy včetně noční linky. Dobře dostupný je i nájezd na dálnici D1.

Přijďte se na byt podívat osobně. Rádi vám ho ukážeme a sdělíme podrobnosti.

Dispozice
3+1
Rozloha
79m2
Oblá 403/35

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

7 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jiří Huška

7 990 000 Kč