Byt 3+kk v centru Brna s výhledem k prodeji

prodej

O nemovitosti

V těsné blízkosti Mendelova náměstí, dispozice 3+kk, jen kousek od řeky, s výhledem na Petrov. Představujeme vám byt, který má mnoho co nabídnout.

Byt leží na ulici Křížová, v posledním 5. patře bytového domu, které garantuje klid a odkud je krásný výhled na katedrálu Sv. Petra a Pavla. Střecha byla navíc před 2 lety kompletně opravena a bylo provedeno také zateplení a nová fasáda domu, takže se můžete spolehnout, že vaše pohodlné bydlení nic nenaruší. Nové jsou i veškeré vnitřní rozvody v domě.

Byt nabízí 2 samostatné průchozí pokoje, které lze snadno změnit na neprůchozí. Rekonstrukcí prošla také koupelna a samostatné WC. K bytu patří malý balkon a sklep.

Velkou výhodou je nejen poloha v centru Brna, ale také bezkonkurenční občanská vybavenost v okolí. Najdete tu obchody, zastávky MHD, restaurace, dvě nemocnice, drobné služby, park, cestu kolem řeky Svratky, mateřskou, základní, střední i vysokou školu a mnoho dalšího.

Proto pokud vás byt zaujal, určitě se nám ozvěte. Rádi vás provedeme osobně.

Dispozice
3+kk
Rozloha
71m2, balkon, sklep
Křížová 1339/3

Dokumenty ke stažení

Tady najdete veškeré dokumenty, které vás zajímají.

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Vrbka

7 990 000 Kč

Financování

Přemýšlíte, jakým způsobem budete financovat svou novou nemovitost? Hypoteční kalkulačka vám napoví. S konkrétní nabídkou vám pak poradí náš makléř.

Hypoteční kalkulačka
+
-

Měsíční splátka

{{ result }}

Zaujala vás tato nemovitost?

Na starost ji má

Jan Vrbka

7 990 000 Kč